Олімпіади молодших школярів (2016)

12-13 квітня 2016 року були  проведені  міські  олімпіади

     12-13 квітня 2016 року були  проведені  міські  олімпіади з математики, української мови,  англійської мови,  природознавства  для  учнів  4-х класів.

     І  (шкільний) етап олімпіад пройшов у всіх навчальних закладах міста з 14.03.2016 р. до 07.04.2016 р. У ньому взяли участь 311 учнів (51%). Переможцями стали 52 учасники (17%).

   У ІІ (міському) етапі олімпіад 12-13 квітня 2016 р. взяли участь 47 учнів (8%).  Переможцями стали 13 учасників (28%).

    Завдання, які відповідали вимогам програми, надали можливість учням продемонструвати рівень підготовки, сформованості навчальних вмінь і навичок, були спрямовані на логічне  мислення, ерудованість, виявлення загальних  знань з математики, української мови, англійської мови, природознавства.

       Адміністрації  НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ та СШ №9, на базі яких проходили олімпіади, створили всі необхідні умови для їх проведення. За базі закладів відбулося урочисте та надзвичайно цікаве відкриття олімпіад.

   Учасники олімпіад ЗОШ №7 ім. Григорія Гуляницького (учитель Кириченко В.А.) продемонструвала високий та достатній рівень підготовки з усіх предметів. 

     Достатній рівень підготовки до олімпіад з математики показали НВК «Казка», ЗОШ №14 (65% від загальної кількості балів),   ЗОШ №5 (58%);  з  української  мови – CШ №3 (76 %), СШ №12 (73%), ЗОШ №5, СШ №9 (70%),  НВК «Казка» (67%), ЗОШ №10, №11, №13 (66%);  з англійської мови – НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ (74%), СШ №3 (64%); з природознавства – ЗОШ  №11 (59%), ЗОШ №14 (56%).

     Аналіз показав, що окремі діти краще справилися з завданнями програмового матеріалу, ніж із завданнями, які виходять за межі програми або носять творчий характер.

      За рішенням журі міського етапу предметних олімпіад переможцями стали такі учні 4-х  класів: 

з математика:

І місце    –   Арнаут Катерина  (СШ №3, учитель Бондар Н.В.),

ІІ місце   –   Кобзар  Андрій (ЗОШ  №7, учитель Кириченко В.А.),

ІІІ місце  –   Пампуха Антон (СШ №12, учитель Борсук В.В.);

з української мови:

І місце   –  Афанас’єва  Дарина (НВК: ЗОШ Іст.-ДНЗ,  учитель Хильченко Л.О.),

ІІ місце   –  Малявко Марія (ЗОШ № 7,  учитель Кириченко В.А.),

ІІІ місце  –  Дмитренко Анна (ЗОШ  №14, учитель Сверщок С.М.);

з  природознавства:

І місце   –   Лобурцова Вероніка (НВК «Казка»,  учитель  Кашук О.В.),

ІІ місце  –   Мухін Дмитро (НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ,  учитель  Шелест Н.М.),

ІІІ місце –   Шевченко Дмитро (СШ №9,  учитель  Довженко В.М.),

                  Кабаков Сергій (СШ №12, учитель Борсук В.В.);                  

з англійської мови:

І місце     –  Алекcєєвський-Чернов  Ілля  (НВК «Казка», учитель Щербатюк О.О.),

ІІ місце    –  Малявко Марія (ЗОШ № 7,  учитель Нерода А.Ю.),

ІІІ місце   –  Віхніч Карина (ЗОШ № 14,  учитель  Назаренко Н.В.).

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...