Відділ освіти Конотопської міської ради

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 2017 р.

  П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя  І місце Митяй Анна Володимирівна 8 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Чеглакова Олександра Іванівна 9 ЗОШ №11 Скотар Людмила Миколаївна Барабаш Владислав Віталійович 10 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна Петрушенко Едуард Сергійович 11...

0

Запрацював офіційний сайт НВК “Казка”

Відповідно до вимог ст. 30 Закону України від 05.09.2017 № 2145-VIII “Про освіту” створено офіційний сайт закладу: Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад “Казка” Конотопської міської ради Сумської області. Адреса сайту: nvk-kazka.osvita-konotop.com.ua

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології 2017 р.

П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя І місце Рошка Анастасія Федорівна 8 гімназія Лисенко Інна Миколаївна МормільОлександра Юріївна 9 СШ №3 Надточий Руслана Анатоліївна Кириленко Юлія Вікторівна 10 СШ №2 Тютюнник Ганна Олександрівна Прокопенко Анна Олегівна 11 ЗОШ №7 Папенко...

0

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії 2017

П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя  І місце Стефанишин Аліна Іванівна 8 гімназія Буряк Людмила Іванівна Трубінова Людмила Ігорівна 9 СШ №3 Литвиненко Зоя Валеріївна Лебідь Юлія Олександрівна 10 ЗОШ №10 Дубовик Віталій Володимирович Сидоренко Володимир Вікторович 11 гімназія Семенова...

0

Лист-роз’яснення щодо виконання ст. 30 Закону України від 05.09.2017 № 2145-VIII “Про освіту”

Пропонуємо для ознайомлення та використання в роботі лист Міністерства освіти і науки України з роз’ясненнями стосовно вимог ст. 30 Закону України від 05.09.2017 № 2145-VIII “Про освіту” щодо необхідності формування закладами освіти відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою...

0

Переможці ІІ етап: Інформаційні технології – 2017

П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя  І місце Кузько Андрій Володимирович 8 ЗОШ №7 Романенко Наталія Андріївна Баранець Аліна Олександрівна 9 гімназія Максименко Марина Миколаївна Третяков Дмитро Маілевич 10 ЗОШ №10 Кондрушенко Іван Миколайович Стокоп Софія Олександрівна 11 гімназія Мещишина...

0

Переможці ІІ етап: Англійська мова – 2017

П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя І місце Рошка Анастасія Федорівна 8 гімназія Якушев Ігор Юрійович Клименко Юрій Юрійович 9 гімназія Потьомкіна Олена Євгеніївна Мусієнко Микола Андрійович 10 гімназія Савченко Ольга Андріївна Стокоп Софія Олександрівна 11 гімназія Савченко Ольга Андріївна...

0

Фізика 2017

П.І.Б. учня Клас ЗНЗ П.І.Б. учителя І місце Бондаренко Віталій Андрійович 7 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна Твірітінов Володимир Віталійович 8 СШ №12 Колоусова Людмила Миколаївна Бондаренко Тимофій Андрійович 9 ЗОШ №14 Ювко Ольга Миколаївна Доля Максим Вячеславович 11 СШ...