Переможці загальноміського конкурсу «Малюнок Святому Миколаю»

Переможці

Загальноміського конкурсу

«Малюнок Святому Миколаю»

I          – Дарій Маргарита, ДНЗ №1 «Орлятко»

            – Родина Безнощенко, ДНЗ №6 «Струмочок»

II         – Новак Давид, ДНЗ №14 «Калинка»

            – Покрова Євгенія, ДНЗ №12 «Райдужний»

            – Радько Арсен, ДНЗ №1 «Орлятко»

III       – Пасікун Олена, ДНЗ №1 «Орлятко»

            – Шевченко Ілля, ДНЗ №2 «Вербиченька»

            – Самусь Ніка, ЗОШ №7

Номінація «Творчість та креативність»

Родина Барабаш, ДНЗ №6 «Струмочок»

Макуха Максим, ДНЗ №14 «Калинка»

Калигін Кіріл, ДНЗ №7 «Золотий ключик»

Барабаш Леся, ДНЗ №4 «Сонечко»

Бугун Павло, НВК:ЗОШ I ст.

Міщенко Алевтина, ДНЗ №3 «Теремок»

Кибець Женя, ДНЗ №2 «Вербиченька»

Номінація «Оригінальність та фантазія»

Маляренко Саша, ДНЗ №11 «Вітерець»

Стеценко Аня, ДНЗ №13 «Веселка»

Фесенко Дмитро, ДНЗ №10 «Ялинка»

БоклагАнастасія, ЗОШ №7

Безпала Поліна, ДНЗ №12 «Райдужний»

Лисянська Крістіна, ДНЗ №8 «Волошка»

Шпилька Діана, ДНЗ №5 «Сніжок»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

Нехай Святий Миколай

надихає на добрі справи та милосердя,

даруючи  віру у здійснення  найзаповітніших бажань! 

Місце та час нагородження переможців буде оголошено пізніше.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО КОНКУРСУ

«Лист Святому Миколаю»

1-2 класи                  

I          – Клименко Роман, НВК «Казка»

II         – Муха Карина

III       – Ходько Сергій, ЗОШ №7

Номінація «Естетика та творчість» – Сердюк Вероніка, ПЗОШ

3-4 класи

I          – Гаценко Ірина, СШ №9

II         – Солдатенко Вікторія, ЗОШ №11

            – Козлова Оксана

III       – Сушко Аріна,  НВК:ЗОШ I ст.

            – Ковшар Дарія

            – Шурубура Владислав, СШ №9

Номінація «Естетика та творчість» – Теліга Софія, СШ №9

5-6 класи

I          – Довгаль Яна, ЗОШ №5

II         – Салогуб Катерина, ЗОШ №5

            – Пономаренко Катерина, ЗОШ №7

III       – Волончук Софія, СШ №12

            – Юрченко Єгор, СШ №3

Номінація «Неординарність та творчість»:

– Грищенко Аня і Ліза, ЗОШ №13

– Афанас’єва Дарина, СШ №2

– Анастасія, 10 років

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! 

Нехай Святий Миколай

надихає на добрі справи та милосердя,

даруючи  віру у здійснення  найзаповітніших бажань!

Місце та час нагородження переможців буде оголошено пізніше.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...