План роботи ВО і МК Січень 2017 р.

                                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                           Керуючий справами виконкому                                                                                                 міської ради

                                                                               _____________В.І.Яроцький   

                                                                               _____________2016

 

 

План роботи

відділу освіти Конотопської міської ради на січень 2017року

 

Дата і час проведення заходу  

Зміст заходу

 

Відповідальний

 

Примітка

03.01-31.01 Проведення місячника обдарованої дитини у дошкільних навчальних закладах Гуминська О.П.

 

 
06.01 Підготовка звіту 9-ДС  Гаценко Л.Г.
03.01 Робота над редагуванням річного плану роботи відділу освіти Беспала О.В.

Гаценко Л.Г.

Працівники в.о. та метод.кабінету

03.01 Нарада працівників відділу освіти та методичного кабінету з питань:

1.Про план роботи на січень 2017 року

2.ЗНО-2017. Робота педколективів щодо піготовки випускників до ЗНО

3. Про організацію контролю за проведенням зимових канікул

4. Про  стан підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

5. Про проведення атестаційної експертизи НВК: ЗОШ 1 ступеня-ДНЗ

 

 

 

Беспала О.В.

 

Зеленська Л.М.

 

Заярна Ю.М.

 

Тимчук Н.С.

Гаценко Л.Г.

 

 

 
04.01. Рейд «Канікули». Гаценко Л.Г.

Заярна Ю.М.

 
05.01 Секція керівних кадрів. Науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до управління навчальним закладом в умовах реалізації Концепції нової школи» на базі ЗОШ №7 Зеленська Л. М.,

методисти

 
10.01 Нарада працівників відділу освіти та методичного кабінету з питань:

1.  Про організований початок ІІ семестру 2016-2017 навчального року

2. Про підготовку і проведення міського фестивалю «Класний керівник року»

3. Про роботу під час зимових канікул

4.Про стан роботи із контрольними документами у відділі освіти

 

 

Беспала О.В.

 

Зеленська Л.М.

 

Топчієва Л.В.

 

Гаценко Л.Г.

 
до 10.01 Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!» Шерудило М.П.  
10.01 Нарада завідуючих дошкільних навчальних закладів:

1.  Аналіз статистичних даних за 2016 рік.

2.  Аналіз відвідування дітей у ДНЗ. Звіти завідувачів щодо відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів.

3.Редагування плану роботи на друге півріччя 2016-2017 навчального року.

Гуминська О.П.

 

 
10.01 Інформаційно-методичний вебінар «Підсумки моніторингу якості знань учнів 11-х класів з фізики. Завдання щодо підготовки  до ЗНО 2017» Тимчук Н.С.

 

 
10.01

 

Теоретичні  засідання  методичних  об’єднання вчителів   музичного   мистецтва   на   базі    ЗОШ № 10 Шерудило М.П.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів географії на базі ЗОШ № 10 Худенко В.П.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів хімії на базі  СШ №2 Онищенко Т.М.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів української мови на базі СШ № 2 Півовар Н.В.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів математики на базі СШ № 2 Тимчук Н.С.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД на базі ЗОШ № 7 Зеленська Л.М.  
10.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів фізики на базі СШ № 2 Тимчук Н.С.  
11.01 Надання статистичної звітності про діяльність дошкільних навчальних закладів  за формою 85 К (за окремим графіком) Гуминська О.П. Керівники ДНЗ та НВК  
11.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів біології на базі ЗОШ № 11 Онищенко Т.М.  
11.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання на базі ЗОШ № 5 Шерудило М.П.  
11.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів історії на базі ЗОШ № 11 Худенко В.П.  
11.01 Теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови, зарубіжної літератури на базі ЗОШ № 11 Топчієва Л.В.  
11.01 Теоретичні засідання методичних об’єднань вчителів фізкультури, інформатики, курсу «Захист Вітчизни» на базі ЗОШ № 11 Зеленська Л.М.  
11.01 Теоретичні засідання методичних об’єднань вчителів основ здоров’я та практичних психологів на базі ЗОШ № 11 Шкурко О.С.  
11.01 Нарада методистів (заступників) позашкільних навчальних закладів на базі ДХШ Шерудило М.П.

Топчієва Л.В.

 
11.01 Теоретичне засідання методичного об’єднанння бібліотекарів на базі ЗОШ № 11 Півовар Н.В.

Шерудило М.П.

 
11.01 Підготовка проекту наказу про результати державної атестації Конотопського НВК: загальноосвітня школа I ступеня – ДНЗ Конотопської міської ради Сумської області. Гаценко Л.Г.  
до 12.01 Про підготовку та проведення міського салону педагогічної творчості класних керівників-2017 Топчієва Л.В.  
12.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з української мови та літератури Шерудило М.П.

Худенко В.П.

 
12.01 Проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на базі гімназії Заярна Ю.М.

Мещишена Г.М.

Баранник Ю.М.

 
13.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіад з математики, екології, правознавства Тимчук Н.С.,

Онищенко Т.М.,

Худенко В.П.

 
13.01 Проведення засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів на базі НВК Гуминська О.П.

Ярмош І.С.

 
13-14.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

 

Шерудило М.П.

Худенко В.П.

 
14-15.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики Тимчук Н.С.

Худенко В.П.

 
15.01-16.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології Онищенко Т.М.

Худенко В.П.

 
16-17.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства Худенко В.П.  
16.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з географії Худенко В.П.  
17.01 Тренінг «Розвиток компетенцій ХХІ ст. для успішного життя» за участю Івана Іванова, керівника Центру Нової освіти, для директорів навчальних закладів на базі ЗОШ №11 Зеленська Л.М.  
16.01 Нарада працівників відділу освіти та методичного кабінету з питань:

1.Про організаційні заходи та забезпечення участі команд ЗНЗ у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

2. Про стан виконання заходів по забезпеченню роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період

3.Про стан виконання антикорупційного законодавства у відділі освіти

Беспала О.В.

 

Худенко В.П.

 

 

Одинцова Л.М.

 

Гаценко Л.Г.

 
16- 20.01 Консультативна робота з батьками дітей з інвалідністю, яким необхідно пройти ОПМПК по віку у 2017 році

 

Блонова Т.М.  
До 17.01 Обласний конкурс малюнків «Юні художники Сумщини» Топчієва Л.В.  
17.01 Надання статистичного звіту дошкільних навчальних закладів 85-К до Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Гуминська О.П.

 

 
17.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з англійської мови Худенко В.П.

Топчієва Л.В.

 
17-18.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії Тимчук Н.С.

Худенко В.П.

 
18.01 Фестиваль-виставка «Джерела Конотопщини -21» на базі галереї ЦДЮТ Шерудило М.П.

Топчієва Л.В.

 
18.01 Відкритий урок історії на базі СШ № 3 (вчитель Литвиненко З.В.) Худенко В.П.  
18.01 Відкритий урок фізичної культури на базі

СШ № 3 (вчитель Козаков М.І.)

Зеленська Л.М.  
18.01 Тренінг «Змішане навчання: методика та інст-рументи» за участю Івана Іванова, керівника Центру Нової освіти для заступників директорів з навчально-виховної роботи   на базі ЗОШ №7 Зеленська Л.М.  
18.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з астрономії Тимчук Н.С.,

Худенко В.П.

 
18-19.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови Топчієва Л.В.

Худенко В.П.

 
19.01 Проведення ІІІ засідання інтервізійної групи практичних психологів на базі ЦДЮТ Шкурко О.С.  
19-20.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії Тимчук Н.С.

Худенко В.П.

 
20-22.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання Шерудило М.П.

Худенко В.П.

 
22.01 Заходи у навчальних закладах до Дня Соборності України Топчієва Л.В.,

керівники НЗ

 
19.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з трудового навчання Шерудило М.П.

Худенко В.П.

 
20.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіад з німецької та французької мов, історії Топчієва Н.В..  
22-23.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії Худенко В.П.  
23.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з фізики Тимчук Н.С.

Худенко В.П.

 
23.01 Нарада завідуючих дошкільних навчальних закладів:

1.Аналіз статистичних даних за 2016 рік.

2.Аналіз відвідування дітей у ДНЗ. Звіти завідувачів щодо відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів.

3.  Редагування плану роботи на друге півріччя 2016-2017 навчального року.

4.Підготовка до загальноміського конкурсу «Вихователь року 2017»

Гуминська О.П.  
23.01 Нарада працівників відділу освіти та методичного кабінету з питань:

1.Про стан захворюваності по ДНЗ та ЗНЗ міста

 

2. Про зміни до комплексної міської програми «Освіта Конотопа»

3.Про підсумки проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Беспала О. В.

 

Гуминська О.П.

Одинцова Л.М.

Гаценко Л.Г.

 

Заярна Ю.М.

 
24.01

 

Виховний захід на базі ЗОШ № 11 (педагог-організатор Білоножко М.В.) Топчієва Л.В

Худенко В.П.

 
24.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з економіки Тимчук Н.С.

Худенко В.П.

 
24.01 Засідання ШПА на базі міського методичного кабінету Зеленська Л.М.

Онищенко Т.М.

 
До 24.01 Формування кадрового резерву керівного складу ДНЗ, ЗПЗ ,ПНЗ Гаценко Л.Г.

Шайденко О.В.

 
25.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з російської мови та літератури Топчієва Л.В.

Худенко В.П.

 
25.01 Практичне засідання методичного об’єднання вчителів 4-х класів на базі НВК «Казка» Зеленська Л.М.  
25.01 Підготовка і проведення робочого засідання міської атестаційної комісії Онищенко Т.М.

 

 
25.01 Засідання науково-методичної  ради міського методичного кабінету Зеленська Л.М.  
26.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з біології Онищенко Т.М.

 

 
26.01 Практичне засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання на базі СШ № 9 Худенко В.П.

 

 
26.01 Практичне засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури на базі СШ № 12 Шерудило М.П.  
27.01 Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на базі гімназії Шерудило М.П.  
27.01 Збори-інструктаж в МК учасників ІІІ  етапу олімпіади з хімії Онищенко Т.М.

Худенко В.П.

 
27.01 Проведення фестивалю учнівських колекцій для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів на базі СЮН та краєзнавчого музею Онищенко Т.М.

Отченашенко В.М.

 
27.01 Міський  науково-практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи за темою «Формування національно-патріотичних та громадянських цінностей особистості учня в системі виховної роботи закладу» на базі СШ №2 Зеленська Л.М.,

Топчієва Л.В.

 
25.01-07.02 Інспектування освітньої діяльності Конотопської спеціалізованої загальноосвітньої  школи-інтернату та Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату

 

Блонова Т.М.

Гаценко Л.Г.

 
27.01 Проведення засідання методичного об’єднання вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів на базі ДНЗ №3 «Теремок» Гуминська О.П.

Литвиновска В.Ю.

 
23-24.01 Забезпечення участі команди у ІІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мови Топчієва Л.В.,

Худенко В.П.

 
24.01 Засідання ПМПК Блонова Т.М.  
24-25.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Тимчук Н.С.,

Худенко В.П.

 
25-26.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Тимчук Н.С.,

Худенко В.П.

 
26-27.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури Топчієва Л.В.,

Худенко В.П.

 
27.01 Нарада вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Гуминська О.П.

 

 
27-28.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Онищенко Т.М.,

Худенко В.П.

 
27-28.01

 

Забезпечення участі команди у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Онищенко Т.М.,

Худенко В.П.

 
27.01 Формування описового звіту прот стан та розвиток фізичної культури та спорту за основними напрямами діяльності ДНЗ,ЗНЗ Гаценко Л.Г.

Заярна Ю.М.

 
27.01 Заходи у навчальних закладах до Дня пам’яті героїв Крут Топчієва Л.В.  
30.01 Робоче засідання атестаційної комісії Онищенко Т.М.  
30.01 Нарада працівників відділу освіти та методичного кабінету з питань:

1.Про проведення міського конкурсу «Кращий класний керівник».

2.Про підсумки проведення загальних профспілкових зборів

3.Про план роботи на лютий 2017 року

4. «П`ять хвилин української мови»

 

Беспала О.В.

 

Топчієва Л.В.

 

Бугара О.Д.

 

Гаценко Л.Г.

Шерудило М.П.

 
Протягом місяця
Атесатаційна експертиза НВК: ЗОШ 1 ступеня-ДНЗ Гаценко Л.Г.

 

 
Інформування управління економіки міської ради про розвиток міжнародного партнерства у НЗ міста (картки проектів) Гаценко Л.Г.

 

 
Вивчення роз’яснень щодо електронного декларування доходів посадовими особами самоврядування та керівним складом навчальних закладів міста Гаценко Л.Г.

 

 
Перевірка стану дотримання вимог законодавства з пожежної безпеки цивільної оборони та безпеки життєдіяльності у відділі освіти Одинцова Л.М.  
Перевірка організації харчування в ДНЗ та ЗНЗ Гуминська О.П.

Одинцова Л.М.

 
Оперативна перевірка щодо наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів, ЗНЗ та гуртків в ПНЗ Гуминська О.П.

Заярна Ю.М.

Гаценко Л.Г.

 
Вивчення стану організації навчально-виховного процесу для учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку Одинцова Л.М.

Блонова Т.М.

 
Підготовка звіту 1-ПЗ (зведений) позашкільних навчальних закладах до Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Заярна Ю.М., керівники ПНЗ  
Моніторинг діяльності методичної служби і управління навчальними закладами. Рівень організації та якість роботи з молодими фахівцями та новопризначеними педагогами (СШ №3, ЗОШ №10, 11, 13, ПЗОШ).

Моніторинг управлінської діяльності та роботи з педкадрами:

– Забезпечення права педагогічних працівників на підвищення кваліфікації у навчальних закладах міста відповідно до діючого законо-давства (СШ №9, ЗОШ №13, СЮН, ДШМ, ДНЗ №12, ДНЗ №13).

Вивчення системи роботи і узагальнення досвідів вчителів, які атестуються на вищу категорію та тих, які претендують на педагогічне звання

Організація участі у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»

Участь слухачів МАН у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт (ІІ, ІІІ етап)

Тематичне вивчення діяльності навчальних  закладів. «Дотримання вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників та стан роботи з ППД у навчальних закладах (НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ, ЗОШ №5, 7, 14, ДНЗ №2, 5, 7, СЮН, СЮТ, СЮТур»

Робота постійно діючого консультпункту:

Ведення учнівських щоденників

Контроль  за  станом  викладання  курсу «Захист Вітчизни»

Видавнича діяльність:

Методичний порадник «Експериментально-дослідницька  діяльність  навчального закладу. Управлінський аспект»

Методичні рекомендації «Ефективність різних стилів керівництва управлінського персоналу освітніх організацій» (для  психологів, керівників навчальних закладів)

Методичний посібник «Театр художнього слова» + Збірка тематичних сценаріїв (5-й випуск)

Онищенко Т.М.

Методисти

 

 

Онищенко Т.М.

 

 

 

 

Онищенко Т.М.

Методисти

 

Онищенко Т.М.

Методисти

Заярна Ю.М.

Мещишина Г.М.

Онищенко Т.М.

Методисти

 

 

 

Зеленська Л.М., Топчієва Л.В.

Зеленська Л.М.

 

Зеленська Л.М.

 

Шкурко О.С.

 

 

Шерудило М.П.

 

 

Начальник відділу освіти                                                          О.В. Беспала

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...